RAZÍTKA - VIZITKY - LETÁKY - REKLAMNÍ POLEPY - GRAFICKÉ NÁVRHY - TISKOPISY - REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklama

Signmaking - REKLAMNÍ POLEPY
Signmaking znamená výrobní činnost jejímž produktem je reklamní prvek. V této oblasti vám nabízíme např.:

  • reklamní tabule
  • billboardy
  • bannery
  • světelné reklamy
  • nápisy či grafika na štítech, výlohách
  • polepy vozidel, oken, výloh atd.

REKLAMNÍ TABULE, POLEPY VOZIDEL A VÝLOH
Dle individuálního přání zákazníka dodáváme reklamní tabule na PVC nebo kovovém podkladu s povrchovou komaxitovou úpravou. K reklamnímu polepu pak používáme kvalitní 5ti leté nebo 7mi leté PVC folie, které jsou určeny jak pro interiér tak i pro exteriér. Reklamní polepy výloh a aut zpracováváme od počátečního nafocení a zaměření přes grafické zpracování a rozpočet až po finální aplikaci reklamních polepů. K tomuto účelu slouží opět lité PVC folie s životností až 7 let v exteriéru. Nafocení a grafický návrh je u nás ZDARMA.

SVĚTELNÁ REKLAMA
Světelné reklamní panely jsou v individuálních rozměrech v provedení buď jednostranný nebo oboustranný panel. Vybrat si dále můžete z plastových nebo hliníkových či nerezových bočnic a zaoblených nebo rovných rohů. Na opálové extrudované plexi pak vyhotovíme a nalepíme Vaši reklamu. Možnost zapojení a instalace světelného panelu je rovněž v naší nabídce.

REKLAMNÍ MALBA NA FASÁDY A ŠTÍTY DOMŮ
Reklama, která je namalovaná přímo na fasády a štíty domů je jednou z dalších možností reklamní prezentace Vaší firmy, kterou můžete u nás využít. Možnosti jsou téměř neomezené a tak není problém namalovat obyčejný text zrovna tak jako grafiku a jednodušší fotografii. Stálost a kvalita barev zaručuje dlouhou životnost a čitelnost Vaši reklamy na dané fasádě. Tento typ reklamy je určen především k dlouhodobější prezentaci firmy.

HORKÁ RAŽBA
Další činnost, kterou máme ve své nabídce je ražba. Používá se zejména k ražbě grafiky do kůže, koženky a to buď "slepotiskem" (vypálením) a nebo přes barevnou folii. Razit se dá rovněž na papír, karton, plast a jiné materiály. K ražbě je zapotřebí hořčíkové raznice,kterou Vám v naši firmě rovněž zhotovíme a dodáme.

© Copyright 2009 by Reklama ALEX. Všechna práva vyhrazena. Webmaster: Roman Kaštyl