RAZÍTKA - VIZITKY - LETÁKY - REKLAMNÍ POLEPY - GRAFICKÉ NÁVRHY - TISKOPISY - REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Tiskárna

OFSETOVÁ TISKÁRNA
Do portfolia naší tiskárny spadá grafická příprava a vyhotovení tiskovin od těch nejběžnějších jako jsou vizitky, letáky, ceníky, nabídkové listy, papírové složky s límcem, samopropisovací tiskopisy, slevové karty, poukázky a mnoho dalších. Našim individuálním přístupem k zákazníkovi řešíme každou zakázku zvlášť od prvotního předání požadavků zákazníkem přes kompletní grafické zpracování až po konečnou výrobu dané tiskoviny.

SÍTOTISK, TAMPOPRINT
Potisk textilií a reklamních předmětů je v dnešní době neméně vyhledávanou záležitostí. Tiskneme na všechny druhy textilu jako např. trička, montérky, deštníky, vesty, bundy apod. Tampoprintem jsme schopni pak potisknout jakékoliv reklamní předměty jako jsou hrnky, sklenice, drobné dárkové předměty (metry, otvíráky, zapalovače), ale také propisky, nože a mnoho dalších reklamních dárkových předmětů, které si můžete vybrat u nás na firmě z připravených katalogů. Ukázka některých vzorků s potiskem je k nahlédnutí v sídle naší firmy.

VELKOFORMÁTOVÝ TISK NA STROJÍCH OCTOPUS
S touto novou technologií jsme schopni pro Vás dodat velkoformátové výtisky jakékoliv grafiky například na PVC folie (určeno pro reklamu na výlohy, auta) nebo přímo na PVC desku, banery, bantexy, billboardový papír a třeba i na vlajkovinu.

Pro všechny technologie tisku děláme grafické zpracování návrhu, předtiskovou přípravu a korekturu grafiky se zákazníkem včetně finálního výtisku.

© Copyright 2009 by Reklama ALEX. Všechna práva vyhrazena. Webmaster: Roman Kaštyl